Panie z naszego sołectwa podczas uroczystości z okazji Dnia Kobiet. fot. Ewa MatusiakW sobotnie popołudnie, 10 marca 2018 roku, w świetlicy wiejskiej w Ostrowie świętowano Międzynarodowy Dzień Kobiet. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych organizowanych przez Radę Sołecką i Zarząd miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Każda pani otrzymała kolorową prymulkę. fot. Ewa MatusiakZ zaproszenia do wspólnej biesiady skorzystało przeszło 20 pań w różnym wieku, które podczas uroczystości obsługiwane były przez męską część uczestników Józefa Gacka, Jana Lewandowskiego, Jana Szparagowskiego, Jacka Giemzę i Pawła Łukomskiego. Na wstępnie życzenia wszystkim paniom złożył sołtys Józef Gacek, a następnie każda z pań otrzymała kolorową prymulkę.

Wspólny toast z okazji Dnia Kobiet, fot. Paweł ŁukomskiPrzy tej okazji wzniesiono toast symboliczną lampką szampana i odśpiewano "Sto lat". Wspólne świętowanie przy słodkościach, kawie, herbacie, kolacji i muzyce stereo trwało do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

ADMINISTRATOR