Wręczenie przez Z-cę Dyrektora ARiMR Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego Pawła Drzażdżewskiego torby medycznej R1 Honorowemu Prezesowi OSP Ostrowo Romanowi Bąk, nagrody w konkursie "Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji". fot. Marek MatusiakAby wyposażyć Jednostkę Straży Pożarnej w niezbędny sprzęt nie zawsze potrzeba wydatkować własne środki finansowe. Tak jest w przypadku naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, która skorzystała z zaproszenia do udziału w konkursie na film promujący bezpieczną zabawę i pracę na wsi ogłoszonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i wygrała w nim torbę medyczną do ratowania ludzkiego życia R1.

Na zdjęciu od prawej stoją Roman Bąk, Mariusz Wojciechowski, Paweł Drzażdżewski, Andrzej Kwiatkowski, Klaudia Lewandowska, Patrycja Politowska, Wojciech Matusiak i Franciszek Matusiak. fot. Marek MatusiakW czwartek, 31 sierpnia 2017 roku, Paweł Drzażdżewski Z-ca Dyrektora ARiMR Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego wręczył Honorowemu Prezesowi OSP Ostrowo Romanowi Bąk nagrodę dla naszej Jednostki za zajęcie II miejsca w konkursie pt. "Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji". Nagrodą jest torba medyczna do ratowania ludzkiego życia R1, która będzie służyć druhom strażakom podczas wyjazdów na akcje. Otrzymana w czwartek torba jest drugą na wyposażeniu miejscowej Jednostki OSP.

W spotkaniu, na którym przekazana została nagroda uczestniczyli także Naczelnik Mariusz Wojciechowski, Skarbnik Andrzej Kwiatkowski, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Marek Matusiak, druhny i zarazem autorki zwycięskiego filmu Patrycja Politowska i Klaudia Lewandowska oraz Wojciech Matusiak i Franciszek Matusiak aktorzy głównych scen z filmu.

ADMINISTRATOR